Smiltsērkšķi

Smiltsērkšķa ogas ar saviem 14 vitamīniem ir nepārspējams enerģijas un veselības avots. To darbība aktivizē organismu, sākot no sirds asinsvadu sistēmas un beidzot ar asinsradi, arī kaulu – locītavu sistēmu. Palīdz ….

Meža mellenes

Dietologi un zinātnieki atzīst – mellenēs ir augsts vitamīnu C un K līmenis, kā arī tās satur daudz mangāna, kas ir ļoti svarīgs jebkurai dzīvības formai. Pateicoties….

Brūklenes

Brūklenes ir organiskām skābēm un minerālsāļiem bagātas ogas, kam piemīt baktericīdas un antiseptiskas īpašības. Tās, līdzīgi kā āboli un dzērvenes uzlabo ēstgribu un palīdz kuņģim pārstrādāt ēdienu. Savukārt….

Purva dzērvenes

Dzērvenes satur C, B1, B2, PP vitamīnus, kas stiprina imunitāti un palīdz mazināt saaukstēšanās, infekcijas slimību, kā arī dažādu audzēju risku. Pateicoties….

Uzņēmuma specializācija ir smiltsērkšķu, brūkleņu, meža melleņu un purva dzērveņu audzēšana un pārstrāde.

ANNO 2002

Ekskursijas

Piedāvājam apmeklēt mūs ekskursijās. Stāstīsim par smiltsērkšķu produktiem, kurus ražojam, un parādīsim ražotni, kur tiek gatavoti mūsu produkti

Degustācijas

Piedāvājam sarīkot degustācijas. Dosimies pie uzņēmumiem, interešu grupām, klubiem, un sniegsim lekciju par veselību, par produktiem, un veiksim produktu degustāciju.

Jaunums

Sekojiet mūsu blogam, lai uzzinātu jaunāko informāciju par mūsu produktiem un pasākumiem!

Māris Selga

ĀRSTS UN UZŅĒMUMA VADĪTĀJS

Daba ir devusi cilvēcei unikālu augu pēc sava satura un formas. Smiltsērkšķa skaistums un ērkšķainība to padara par grūti novācamu, bet satura bagātība par grūti pārstrādājamu. Mūsdienu realitātes apzināšanās liek mums iet šo atklāsmes ceļu un veidot jaunus, vērtīgus un dabīgus produktus.

Mēs pateicamies smiltsērkšķa nektāra lietotājiem par uzticību, atsaucību un augstu produkta novērtējumu.